Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ste starší ako 18 rokov?

 zapamätať
Chateau GRAND BARI s.r.o.

Chateau GRAND BARI s.r.o.

ZAŽITE VÝNIMOČNÝ ALL INCLUSIVE SILVESTER NA TOKAJI

Blog

Veľká noc na bicykli? Spríjemnite si 4 dni voľna výletom na Tokaji

GrandBloger 14. Marec 2023

Aj vy máte pocit, že si po zime potrebujete oddýchnuť a načerpať novú energiu? Neviete sa už dočkať predĺženého víkendu v podobe veľkonočných sviatkov? 

Ak patríte medzi tých, ktorí radi vymenia šunku za čerstvý vzduch a lahodné víno, máme pre vás výborný tip!

Využite sviatky na cyklovýlet s ubytovaním vo vinárstve Chateau GRAND BARI.

Dobite si baterky medzi vinicami

Jarnú únavu najlepšie porazíte pobytom vonku. Tokajská vinohradnícka oblasť ponúka jedinečné scenérie a naozaj veľkú dávku vitamínu D zo slnka, ktoré vám dodá energiu na počkanie.

Zákutia Tokaja sa pritom najlepšie spoznávajú zo sedadla bicykla – a to prostredníctvom malého výletu po okolí. Preto sme si pre vás pripravili špeciálny balíček Veľká noc na bicykli, v ktorom máte zapožičanie bicyklov pre 2 osoby priamo v cene. 

Mysleli sme však aj na návštevníkov preferujúcich turistiku alebo tých, ktorý si donesú vlastný bicykel. Alternatívou k prenájmu bicyklov je fľaša vína, ktorá vás počká na izbe.

Krásu prostredia navnímate aj počas prechádzok. Napríklad môžete navštíviť vyhliadkovú vežu v tvare dreveného suda (určite nevynechajte ani našu rozhľadňu), alebo si doprajte ľahkú turistiku na hrad Slanec na slovenskej strane; prípadne na hrad Füzér u našich maďarských susedov.

Objavte nepoznané chute

Po čase strávenom na čerstvom vzduchu vám určite vyhladne. V reštaurácii Chateau GRAND BARI sa počas návštevy cez Veľkú noc môžete tešiť na úplne nové menu, pod vedením nášho nového šéfkuchára.

Lokálne suroviny v modernom šate a tokajské špeciality ochutnáte iba u nás.

Po aktívnom dni zaslúžený relax pri víne

Balík Veľká noc na bicykli zahŕňa okrem ubytovania či raňajok, aj degustáciu GOLD s profesionálnym someliérom. Prevedie vás nielen históriou spracovania hrozna a výroby vína na Tokaji, ale prezradí vám aj rôzne zaujímavosti. Rozhodnete sa nebudete nudiť!

Spoločne prechutnáte 7 vzoriek vín z produkcie Chateau GRAND BARI priamo v našej tufovej pivnici. Vinársky zážitok vám spríjemní nielen večer, ale aj celý pobyt u nás.

Veľkonočný balíček je možné objednať na 2 alebo 3 noci v termíne od 7. do 10. apríla 2023
 

Rezervujte si pobyt

 

Predĺžený víkend aj jednodňový výlet

Ste cez sviatky odcestovaní? Užite si výlet na Tokaj v náhradnom termíne. Môžete nás navštíviť v akýkoľvek iný deň – či už s prenocovaním, alebo aj bez prenocovania. Ako jediné vinárstvo na Tokaji sme otvorení 7 dní v týždni (od apríla). 

Tešíme sa na vás.