Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ste starší ako 18 rokov?

 zapamätať
Chateau GRAND BARI s.r.o.

Chateau GRAND BARI s.r.o.

URBAN - ochutnávka vína v kaštieli, 25. máj 2024. Lístky zakúpite TU. 

Blog

Veľká noc na bicykli? Spríjemnite si 4 dni voľna výletom na Tokaji

GrandBloger 14. Marec 2023

Aj vy máte pocit, že si po zime potrebujete oddýchnuť a načerpať novú energiu? Neviete sa už dočkať predĺženého víkendu v podobe veľkonočných sviatkov? 

Ak patríte medzi tých, ktorí radi vymenia šunku za čerstvý vzduch a lahodné víno, máme pre vás výborný tip!

Využite sviatky na cyklovýlet s ubytovaním vo vinárstve Chateau GRAND BARI.

Dobite si baterky medzi vinicami

Jarnú únavu najlepšie porazíte pobytom vonku. Tokajská vinohradnícka oblasť ponúka jedinečné scenérie a naozaj veľkú dávku vitamínu D zo slnka, ktoré vám dodá energiu na počkanie.

Zákutia Tokaja sa pritom najlepšie spoznávajú zo sedadla bicykla – a to prostredníctvom malého výletu po okolí. Preto sme si pre vás pripravili špeciálny balíček Veľká noc na bicykli, v ktorom máte zapožičanie bicyklov pre 2 osoby priamo v cene. 

Mysleli sme však aj na návštevníkov preferujúcich turistiku alebo tých, ktorý si donesú vlastný bicykel. Alternatívou k prenájmu bicyklov je fľaša vína, ktorá vás počká na izbe.

Krásu prostredia navnímate aj počas prechádzok. Napríklad môžete navštíviť vyhliadkovú vežu v tvare dreveného suda (určite nevynechajte ani našu rozhľadňu), alebo si doprajte ľahkú turistiku na hrad Slanec na slovenskej strane; prípadne na hrad Füzér u našich maďarských susedov.

Objavte nepoznané chute

Po čase strávenom na čerstvom vzduchu vám určite vyhladne. V reštaurácii Chateau GRAND BARI sa počas návštevy cez Veľkú noc môžete tešiť na úplne nové menu, pod vedením nášho nového šéfkuchára.

Lokálne suroviny v modernom šate a tokajské špeciality ochutnáte iba u nás.

Po aktívnom dni zaslúžený relax pri víne

Balík Veľká noc na bicykli zahŕňa okrem ubytovania či raňajok, aj degustáciu GOLD s profesionálnym someliérom. Prevedie vás nielen históriou spracovania hrozna a výroby vína na Tokaji, ale prezradí vám aj rôzne zaujímavosti. Rozhodnete sa nebudete nudiť!

Spoločne prechutnáte 7 vzoriek vín z produkcie Chateau GRAND BARI priamo v našej tufovej pivnici. Vinársky zážitok vám spríjemní nielen večer, ale aj celý pobyt u nás.

Veľkonočný balíček je možné objednať na 2 alebo 3 noci v termíne od 7. do 10. apríla 2023
 

Rezervujte si pobyt

 

Predĺžený víkend aj jednodňový výlet

Ste cez sviatky odcestovaní? Užite si výlet na Tokaj v náhradnom termíne. Môžete nás navštíviť v akýkoľvek iný deň – či už s prenocovaním, alebo aj bez prenocovania. Ako jediné vinárstvo na Tokaji sme otvorení 7 dní v týždni (od apríla). 

Tešíme sa na vás.