Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ste starší ako 18 rokov?

 zapamätať
Chateau GRAND BARI s.r.o.

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ponuka pre firmy

Teambuildingy a firemné akcie vo vinárstve

Priestor na organizovanie prezentácií nemusí byť len tmavým, nudným miestom v hotelovom komplexe. Vyberte si inšpiratívnejšie prostredie! Podľa typu eventu a predpokladanej kapacity si viete zvoliť tú najvhodnejšiu konferenčnú miestnosť – s dostatkom prirodzeného svetla. Vďaka svojej lokalite Vás očarí príjemným prostredím a talianskou architektúrou.

 

Konferenčná miestnosť

Vzdušná sála s možnosťou denného svetla z presklennej steny alebo úplným zatemnením a súkromia závesmi. Rozloha je 90 m2, kapacita kino sedenia 70 osôb, školské sedenie 50 osôb. Vybavená WIFI, projektorom a ozvučením.

Privátny salónik
 

Ideálny na posedenie s Vašimi obchodnými partnermi, kde nechcete byť rušení a chcete si užívať komfort a útulnú atmosféru. Salónik má rozlohu 55 m2 a komfortné sedenie na gaučoch pre 12 osôb.

Presklený salónik
 

Krásne presvetlený salónik s priamim výhľadom do výrobných priestorov. Obklopený tisíckami fliaš vína. Salónik má rozlohu 26 m2. Vysoké barové sedenie pre 10 osôb. Ideálne pre malý workshop alebo rokovanie.

 

Teambuilding, na ktorý nezabudnete

Vyskúšajte si u nás heverovanie vína, SUPERBRČKO, tajomstvo na dne či vinobranie. Originálny teambuilding s netradičnými aktivitami zažijete len u nás!

Vinobranie - dokonalá psychohygiena
 

Kto z nás by si aspoň raz nechcel vyskúšať vinobranie? Dokonalý oddych pre Vašu myseľ v nádhernom prostredí viníc.

Prehliadky s degustáciou
 

Ak uprednostňujete pokojnejšiu aktivitu, odporúčame Vám naše prehliadky múzea a pivnice spojenú s degustáciou vín po vedením našich someliérov.


Ovládnite svoj team. Pripravíme Vám kráľovský teambuilding.

Zavolajte nám +421 917 738 891 alebo napíšte event@grandbari.sk