Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ste starší ako 18 rokov?

 zapamätať
Chateau GRAND BARI s.r.o.

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ponuka pre firmy

Riadená degustácia
 

Možnosť privátnej degustácie vo vybranej vinotéke v každom krajskom meste na Slovensku, zážitková degustácia v Unikátnej tokajskej pivnici v ORAVSKOM HÁJI - Garden Hotel & Resort**** či v privátnej historickej pivnici v Košiciach.

Darčekové balenia a kazety
 

Možnosť prípravy darčekových kaziet, kufríkov a rôznych predmetov aj s Vašim logom. Možnosť vytvoriť aj balenia úplne na mieru podľa Vašich požiadaviek.

WINE Bar
 

Ponuka vín Chateau GRAND BARI spolu s prezentáciou priamo na Vašom evente. Prezentácia vín a obsluha hostí vo forme  „wine baru“ našim personálom počas celej doby eventu. Priebeh prezentácie spôsobom neriadenej degustácie, t.j. hosť si vyberie druh vína, ktorý chce degustovať alebo mu víno odporučí náš someliér. Degustácia zahŕňa výklad o degustovanom víne a servis vína.

 

Snúbenie jedla a vína
 

Zážitkové večere a soirée pre firmy a uzavreté skupiny. Pripravíme Vám niekoľko chodové degustačné menu v našich priestoroch alebo zabezpečíme vo Vami zvolenom podniku.

Teambuilding
 

Teambuilding spojený s vinobraním a degustáciou priamo v Tokaji. Vyskúšate si zber hrozna v nádhernej scenérii viníc, ochutnáte lokálnu kuchyňu a večer si oddýchnete v Tokajskej pivnici pri riadenej degustácii so znamenitou atmosférou.

Škola sabráže
 

Pod vedením odborníka Vás naučíme správne a halvne bezpečne odseknúť hrdlo na sekte a následne si to aj vyskúšate. Pod vedením odborníka to zvládne naozaj každý.


Ovládnite svoj team. Pripravíme Vám kráľovský teambuilding.

Zavolajte nám +421 918 588 108