Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ste starší ako 18 rokov?

 zapamätať
Chateau GRAND BARI s.r.o.

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Dňa 18.5.2022 bude vinárstvo z dôvodu konania súkromnej akcie zatvorené.

Blog

Sme otvorení! Príďte si k nám oddýchnuť od pandémie

GrandBloger 3. November 2020

Radi by ste prišli na iné myšlienky pri pohári dobrého vínka? A zároveň nás podporili v tejto neľahkej situácii?

Aj napriek epidemiologickým opatreniam sme tu stále pre vás. Našim hosťom ponúkame prvotriedny servis a nezabudnuteľný vinársky zážitok. Robíme všetko pre to, aby ste si váš pobyt na Tokaji užili na maximum – s čo najmenšími obmedzeniami.

Opäť otvárame od 6. novembra 2020 v bežných otváracích hodinách.

Raňajky do postele

Prevádzka počas pandémie je o niečo zložitejšia, no v konečnom dôsledku prináša aj príjemné prekvapenia. Veď kto by netúžil po raňajkách priamo do postele?

Teraz počas pandémie si môžete vychutnať bohaté raňajky v súkromí hotelovej izby. Žiadne skoré vstávanie len preto, aby ste stihli prísť na raňajky včas. My vám všetky dobroty radi prinesieme. Ak bude vonku pekné počasie, raňajky vám vieme pripraviť a servírovať aj na našej slnečnej terase s nádherným výhľadom na okolie. Samozrejmosťou sú deky a ohrievače.

Rovnaké možnosti máte na výber aj pri podávaní jedál z Á la carte menu či nápojov; buď formou room servisu, alebo na exteriérovej terase.

Degustácia vína na vyhrievanej veži

Aktuálna situácia priniesla ešte jednu zaujímavú novinku. Rezervovať si môžete súkromnú degustáciu GOLD pre max. 6 osôb na úplne netradičnom mieste – na našej veži s úchvatným výhľadom na vinice. Obmedzený limit účastníkov vám okrem bezpečnosti poskytne aj komornejšiu atmosféru pri degustovaní.

Výhodné balíčky ubytovania

Teraz je naozaj ideálny čas na výlet, spojený s ubytovaním u nás. Jeseň na Tokaji je totiž balzamom na dušu v tomto krušnom období. Pripravili sme si pre vás niekoľko akciových ponúk, z ktorých si môžete vybrať, a tým podporiť aj nás. Ako to môžete urobiť?

  • Rezerváciou ubytovania pre 2 osoby / 1 noc s raňajkami, welcome drinkom s degustáciou SILVER za 99 €
  • Rezerváciou ubytovania pre 2 osoby / 1 noc s raňajkami, welcome drinkom a degustáciu GOLD za 109 €
  • Rezerváciou ubytovania na minimálne 2 noci s 20% zľavou a využitím pobytu do konca roka 2021
  • Zakúpením darčekového poukazu pre vašich blízkych (či už pobytu alebo degustácie)
  • Rezerváciou degustácie GOLD na našej vyhrievanej veži

Rezervujte si svoj pobyt alebo degustáciu vo výškach. Zabudnite aspoň na chvíľu na aktuálnu pandémiu a užite si celý Tokaj ako na dlani.