Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ste starší ako 18 rokov?

 zapamätať
Chateau GRAND BARI s.r.o.

Chateau GRAND BARI s.r.o.

AKCIA -15% NA BARISECCO STRIK

Blog

Najkrajšie miesto na svadbu? Vinárstvo Chateau GRAND BARI na Tokaji

GrandBloger 2. Marec 2023

Pri hľadaní toho pravého miesta na svadbu narážajú snúbenci na množstvo limitov. Najčastejším problémom je nedostatočná kapacita a slabé personálne zázemie. Obzvlášť vtedy, ak si prajú svadbu v exteriéri.

Kde nájsť ideálnu lokalitu, ktorá dokáže splniť aj tie najnáročnejšie požiadavky z hľadiska organizácie, no zároveň si zachovať unikátnosť a romantickú atmosféru?

Doma alebo v zahraničí?

Pre každý pár je dôležité, aby sa vo svoj deň “D” cítili jedinečne. Veľakrát im ponuka priestorov a služieb v okolí bydliska nevyhovuje, a preto padne voľba na svadbu v zahraničí. Nevýhodou ale je, že nie všetci hostia sú natoľko flexibilní a zdravotne fit, aby vedeli prísť.
Ak však patríte medzi tých, ktorí chcú naozaj niečo výnimočné a neuspokoja sa s priemerom, ukážeme vám absolútny gamechanger medzi miestami na svadbu. Dokonca nemusíte chodiť ani za hranice.

Rozhodnite sa pre svadbu doma –
v priestoroch vinárstva Chateau GRAND BARI na Tokaji.

Hit svadobnej sezóny? Obrad pod holým nebom

Čoraz častejšie sa v hľadáčiku neviest objavuje požiadavka na romantický obrad vonku, v peknom prostredí. Ideálne niekde v prírode, s kúskom zelene a dych berúcimi výhľadmi.

Ruku na srdce. Čo môže byť krajšie ako obrad vo viniciach pri západe Slnka? 

Iba u nás v Chateau GRAND BARI sa vám naskytnú scenérie, ktoré neprekoná žiadna trendy obradná miestnosť, ani starobylý kaštieľ.

Ak túžite po svadbe pod holým nebom, stačí si rezervovať svoj termín na čísle
+421 918 894 299 alebo e-mailom

Ešte máme voľných niekoľko obľúbených termínov.

Fotografie ako z editoriálu

Aj keď svadba patrí medzi nezabudnuteľné zážitky, páry si ju radi pripomínajú prostredníctvom fotiek. Pri svadbe v tokajských viniciach sa môžete tešiť na nádherné fotografie plné prirodzeného svetla, ktoré sa nedá nahradiť žiadnym filtrom či Photoshopom. 

Už len samotná hra so svetlom posunie kvalitu fotiek na vyššiu úroveň. Vďaka tomu budú vyzerať ako zo svadobného katalógu.

Takéto podmienky sú doslova splneným snom pre mladomanželov (aj ich fotografov). Získate tak krásne spomienky na celý život.

Hostina pre gurmánov

Hostia si zo svadieb odnášajú predovšetkým dojmy zo zábavy a… áno, z jedla. 

U nás v Chateau GRAND BARI sa postaráme o jedinečný gurmánsky zážitok pre všetkých. Vybrať si môžete z troch typov svadobného menu (BRONZ, SILVER a GOLD), ktoré vám radi poskytneme na požiadanie, a následne prispôsobíme vašim požiadavkám.

Slávnostné menu podávame na vonkajšej terase alebo v priestoroch reštaurácie. Hostina sa tak môže konať v exteriéri aj v interiéri – podľa vášho priania a počasia.

Kapacita priestorov je bohato nad 70 hostí a ubytovať je možné 33 osôb priamo vo vinárstve.

Svadba vo viniciach po celý rok

Plánujete svoj svadobný deň na jeseň? V Chateau GRAND BARI na Tokaji budete očarení! 

Vinice sú prekrásne aj v jesenných mesiacoch, kedy hýria všetkými farbami. Takisto počasie je stále príjemné a stabilné – ako stvorené na svadbu vonku. 

Svadbu vám vieme zorganizovať dokonca aj v zime. Preto, ak túžite zažiť pravú zimnú rozprávku, neváhajte nás takisto kontaktovať.

Viac informácií o dostupnosti termínov na +421 918 894 299 alebo e-mailom.