Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ste starší ako 18 rokov?

 zapamätať
Chateau GRAND BARI s.r.o.

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Blog

Exkluzívne víno, ktoré vás bude sprevádzať na ceste k víťazstvu

GrandBloger 15. Október 2018

Vyrobiť vlastné Cuvée je pre každého vinára vecou prestíže. Je to víno akoby z výkladnej skrine – symbolizuje to najkvalitnejšie spojenie chutí a vinárskeho umenia. Preto sa Cuvée podáva pri významných príležitostiach, ktoré si chcete naplno vychutnať... Rovnako ako nezabudnuteľný hráčsky večer v kasíne Rebuy Stars!

Limitovaná edícia iba pre Rebuy Stars

Chateau GRAND BARI pripravilo privátne vína Cuvée – Rebuy WHITE a Rebuy RED v prísne limitovanom počte, aby sa zachovala skutočná exkluzivita. Obe vína boli namiešané špeciálne pre Rebuy Stars a vznikli tzv. kupážou, teda sceľovaním harmonických vín.

Rebuy WHITE v sebe ukrýva Furmint, Lipovinu a Muškát žltý. Je to biele polosuché víno, s vôňou limetky a dotykom sladkého drievka. Chuť je ovocná, no nie príliš; a tak si ho vychutnajú aj milovníci suchých vín. Iskrivá kyselinka dodáva vínu vášeň a hosťom poskytne silný zážitok pri každej hre.

Rebuy RED je naopak červené víno. Suché. Jeho farba pripomína hodvábnu višňu s diamantových prachom. Doslova luxus, ktorý sa dá vychutnávať po dúškoch.

V chuti možno cítiť aktuálny ročník a jemné tóny vanilky. Tie podčiarkuje aj samotná vôňa po lesnom ovocí. Rebuy RED je víno energickejšie – ideálne ako spoločník počas napínavých turnajov v pokri.

 

 

Výnimočné vína pre víťazné okamihy

Rebuy Stars kasína sú známe svojím výrazným a nezameniteľným vzhľadom. Chateau GRAND BARI sa preto rozhodlo zakomponovať prvky brandingu aj priamo na fľaše. A tak vznikli prvé vína v strednej Európe s jedinečným obalom sleeve, ktorý svieti pod UV svetlom!

Ide o unikátne použitie ceninových farieb (doteraz používaných iba na bankovkách) pre dosiahnutie extravagantného vzhľadu. Tieto UV farby dodávajú fľašiam nevídaný punc luxusu, čím dokonale ladia s celkovým vizuálom kasína.

Keďže Rebuy WHITE a Rebuy RED boli vyrobené ako privátne vína, nenájdete ich nikde inde – iba exkluzívne v Rebuy Stars. Príďte si ich vychutnať počas vašej cesty za víťazstvom!

Viac fotografií z krstu tohto výnimočného vína si môžete pozrieť v našej galérii.