Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ste starší ako 18 rokov?

 zapamätať
Chateau GRAND BARI s.r.o.

Chateau GRAND BARI s.r.o.

Blog

Eventy vo vinárstve Chateau GRAND BARI (+ ponuka priestorov)

GrandBloger 23. Január 2020

Projekt vinárstva Chateau GRAND BARI bol navrhnutý tak, aby spojil dávne tradície talianskych majstrov s modernými prvkami 21. storočia. Vďaka tomu dokážeme našim zákazníkom ponúknuť nielen lahodné víno, ale aj jedinečné zážitky v priestoroch vinárstva.                                                         

Dnes vám ukážeme prehľad tých najzaujímavejších miest a eventov, ktoré u nás organizujeme.

Spoznávanie vín s prehliadkou tufových pivníc

Pre všetkých milovníkov vín pravidelne pripravujeme riadené degustácie s odborným výkladom. Tie sa podľa vašich požiadaviek (a počtu hostí) konajú buď v degustačnej miestnosti, alebo priamo vo vínnej pivnici.

Okrem ochutnávky vín vás prevedieme zákutiami tradičných tufových pivníc – pre ešte autentickejší zážitok z vašej návštevy. Súčasťou prehliadky je aj Tokajská expozícia, ktorá pútavou formou mapuje históriu vinohradníctva na Tokaji.

Nezabudnuteľné soirée v reštaurácii

Chystáte rodinnú oslavu? Alebo by ste radi pozvali svojich obchodných partnerov na neformálne rokovanie pri dobrom jedle? Reštaurácia v našom vinárstve ponúka útulné priestory s nádherným výhľadom pre všetky typy stretnutí. Naši šéfkuchári vám radi pripravia degustačné menu doplnené vínami, ktoré sa výborne hodia ku každému podávanému chodu.

V letných mesiacoch sa môžete tešiť na grilovanie u nás priamo na terase.

Svadobné fotenia (nielen) v interiéri

Slnkom zaliate vinohrady, luxusný interiér alebo zábery na architektúru s moderným nádychom... Je len na vás, akú máte predstavu. Či už plánujete zásnubné alebo svadobné fotenie, naše vinárstvo perfektne dotvorí celkovú kompozíciu vašich fotografií.

Pripravujeme: Svadby vo vinárstve Chateau GRAND BARI

Už onedlho si budete môcť zarezervovať priestory vinárstva pre váš veľký deň „D“. A nielen to. Svadba na kľúč takisto pribudne do portfólia našich služieb.

Kráľovský oddych v luxusných izbách

Užite si návštevu Tokaja počas predĺženého víkendu! Vychutnajte si výlety po okolí a večer si doprajte degustáciu lahodných vín bez výčitiek. Rezervujte si ubytovanie v Chateau GRAND BARI, kde na vás čakajú luxusné izby a kráľovsky pohodlné postele značky Bedeur.

Prenájom priestorov pre firmy

Konferencie a workshopy

Priestor na organizovanie prezentácií nemusí byť len tmavým, nudným miestom v hotelovom komplexe. Vyberte si inšpiratívnejšie prostredie!

Podľa typu eventu a predpokladanej kapacity si viete zvoliť tú najvhodnejšiu konferenčnú miestnosť – s dostatkom prirodzeného svetla s kino sedením alebo priestor v tvare písmena U.

Špičková technika zaručí hladký priebeh celého podujatia bez rušivých technických prestávok.

Vyskúšajte netradičný teambuilding

U nás sa sami presvedčíte, čo všetko obnáša zber hrozna. Nahliadnete do výroby pravého tokajského vína, zažijete sabráž na vlastnej koži a prechutnáte tie najlepšie vína Chateau GRAND BARI v spoločnosti svojich kolegov. Kompletnú ponuku pre firmy nájdete tu.

Radi by ste si prenajali priestory nášho vinárstva alebo zorganizovali nejaký event? Kontaktujte nás na telefónnom čísle 0918 894 299.

Diskusia k článku