Chateau GRAND BARI s.r.o.

Ste starší ako 18 rokov?

 zapamätať
Chateau GRAND BARI s.r.o.

Chateau GRAND BARI s.r.o.

URBAN - ochutnávka vína v kaštieli, 25. máj 2024. Lístky zakúpite TU. 

Blog

Barisecco Strik - novinka 2023

GrandBloger 28. August 2023

Dovoľte nám predstaviť našu letnú novinku BARISECCO Strik. Nápoj, ktorý spája chuťový zážitok vína s osviežujúcimi bublinkami. Mohutná muškátová vôňa poprepletaná chuťou čerstvého tropického ovocia, vášnivé perlenie a nízky alkohol Vás dokonale osviežia nie len v horúce letné dni.   

Čo je BARISECCO Strik a prečo sme ho vyrobili? 

BARISECCO Strik je výnimočný miešaný alkoholický nápoj z vína, ktorý vznikol z obľúbeného BARISECCA zmiešaného s vodou. Jeho cieľom bolo vytvoriť ideálny letný nápoj pre všetkých milovníkov vína, ktorí túžia po osviežujúcom zážitku. S nízkym obsahom alkoholu len 5,6 obj.%, je BARISECCO Strik dokonalým spoločníkom na Vašich cestách v slnečnom počasí. 

Pri akej príležitosti si ho dopriať ? 

Je ideálny na pláži, pri grilovaní, piknikoch, alebo pri každom letnom výlete. Jeho praktické balenie znamená, že nemusíte ťahať so sebou ťažké fľaše a poháre, pretože tento nápoj môžete piť priamo z plechovky. Výborne sa dámam vojde do kabelky a pánom do vrecka. A vy ste tak vždy pripravení bojovať proti smädu. Odporúčame ho podávať ľadovo vychladený, čím ešte viac umocníte jeho osviežujúci charakter.  

                     

Využite našu akciu 20+4 zdarma. Akcia platí do 11.9.2023

Doprajte si chvíľu oddychu. Ochutnajte novinku BARISECCO Strik a nechajte sa unášať jeho chutnými a sviežimi bublinkami. Na zdravie! 🥂